Tegenstanders jeugdteams en dames bekend

De dames gaan komend seizoen in een combinatie-elftal met Noad'67 spelen. Dit elftal is ingedeeld in de 5de klasse. De dames (Noad/Vosmeer) treffen de volgende tegenstanders:
 • Bruse Boys
 • De Fendert
 • MZC 3
 • Prinsenland
 • Seolto
 • Tholense Boys/WHS
 • VVC
 • Waarde
 • Yerseke/Wemeldinge
 • Zaamslag 2
 • Zwaluwe 2
De jeugdteams spelen onder een nieuwe benaming. Zo heet bijvoorbeeld de B nu JO17 en de D1 (jongens) is JO11-1 geworden. Hieronder de competitie-indeling van de jeugdteams: JO17: Vosmeer, Halsteren 3, Krabbendijke 2, Lepelstraatse Boys, Moc 5, Noad, NVS 2, Rillandia, Welberg, SPS, Steenbergen 3 en WHS. JO15: Vosmeer, Brouwershaven, Bruse Boys 2, Duiveland, DZC, MZC 3, MZC 4, Noad, SPS G, Tholense Boys 2, WHS en WIK. JO11-1: Vosmeer, Halsteren 3, NVS, Smerdiek, SPS G en Steenbergen 3. JO11-2: Vosmeer 2, Colijnsplaatse Boys 2, De Westhoek 4 en SKNWK 3. JO9: Vosmeer G, BSC 3, FC Bergen 3, Grenswachters, NSV 2 en Wernhout 2. JO7: Vosmeer G, Bruse Boys 2G, Prinsenland 2, Welberg 2, Steenbergen 3 en WHS. MO13 (meisjes): Vosmeer, Cluzona, Kapelle, MZC, Oranje Blauw en Vogelwaarde.