Voetbalprogramma De Vossenberg zaterdag 4 februari

Het lijkt erop dat er komend weekend eindelijk weer gevoetbald kan worden. Op de Vossenberg staan 5 duels op het programma op zaterdag 4 februari. Om 9.30 uur worden komen twee Brabantse tegenstanders naar Oud-Vossemeer. Vosmeer JO09-1G ontvangt Halsteren JO09-5. Vosmeer JO11-2 neemt het dan op tegen NSV JO11-2. Ook om 10.00 uur is er een Zeeuws-Brabantse clash. De Vosmeer meiden (MO13-1) treffen de leeftijdgenoten van JEKA MO13-2 uit Breda. 's Middags zijn het juist vier Zeeuwse, sterker nog, Thoolse ploegen die het veld betreden. Vosmeer 2 ontvangt om 12.30 uur WHS 3. Dit is de return van een wedstrijd die net voor de winterstop werd afgewerkt. Vosmeer 2 verloor onterecht in Sint Annaland, maar kan dat nu rechtzetten. Om 14.30 uur bindt Vosmeer 1 de strijd aan tegen Stavenisse 1. Vosmeer heeft de punten hard nodig. Stavenisse startte deze competitie sterk, was zelfs even koploper, maar is wat weggezakt op de ranglijst. Stavenisse bezet de zesde plaats. Vosmeer staat twaalfde.