Clubvoetbaldagen in zomervakantie bij NVS

Op 25, 26 en 27 augustus 2015 vinden bij de voetbalburen in Nieuw-Vossemeer drie dagen lang de Clubvoetbaldagen voor kinderen van 6 t/m 13 jaar plaats. Ook leden van VV Vosmeer mogen meedoen!

Sociaal en actief in de vakantie

Kinderen worden uitgedaagd met afwisselende voetbaloefeningen, maken nieuwe vriendjes en zijn sportief bezig in hun lange zomervakantie. Afwisselende animatie zoals een voetbalquiz met vragen van profspelers, penaltybokaal etc. zorgen voor een mooie mix tussen voetbal en plezier. Kortom drie dagen voetbalfeest met eten en drinken tussen 9.00 en 17.00. Een sportieve, gezonde, veilige en goedkope kinderopvang. Mede door de aantrekkelijke prijs van € 99,- inclusief compleet voetbaltenue. De inschrijving is nu geopend op 
www.clubvoetbaldagen.nl/voetbaldagen-vvnvs/  

Voetbal en plezier voor elk kind 
VV NVS organiseert dit samen met de Clubvoetbaldagen. Deze organisatie heeft jarenlange ervaring en doet dit voor meer dan 50 clubs in het land. Zo worden deze dagen professioneel georganiseerd maar blijven deze, gezien de prijs, laagdrempelig voor ouders.  


Meld je nu snel aan voor deze topdagen in je vakantie
want VOL is echt VOL!