Hotel Brasserie De Kaai en Optimum Onderhoud(t) sponsoren nieuwe shirts voor de veteranen.

DeKaaiVE foto

 

Hotel Brasserie De Kaai en Optimum Onderhoud(t) sponsoren nieuwe shirts voor het veteranenteam.

Op zaterdag 6 oktober kreeg het veteranenteam nieuwe shirts. Hotel Brasserie De Kaai en Optimum Onderhoud(t), beide vertegenwoordigd door speler Johan Bosters, zijn de trotse sponsoren van deze shirts.

 

In afwezigheid van de sponsoren werd er alvast een teamfoto gemaakt. Johan zal op een passend moment namens bestuur en spelers worden bedankt.

 

Hotel Brasserie De Kaai is op 1 februari 2016 ontstaan toen het vroegere Hotel Aarden haar deuren sloot. Drie nieuwe eigenaren, Johan Bosters, Ronald van der Sandt en Ewout van den Berg hebben het interieur van het vroegere pand geheel gestript en zijn vanaf daar weer begonnen met de opbouw. Begin mei 2016 ging op mooie dagen het terras aan de kop van de Kaaistraat open en eind augustus van datzelfde jaar werd ook de brasserie geopend voor onze gasten.

 

Het team van De Kaai bestaat uit gemotiveerde, gastvrije mensen die u graag verwelkomen in onze brasserie en hotel.