Meisjes wederom kampioen

Voor de tweede keer sinds de oprichting van een meisjes team binnen VV Vosmeer hebben de meiden het kampioenschap weten binnen te slepen. Dit keer in de klasse M013 (meisjes onder 13 jaar). Door op 12 november in Wouw met 0-3 van Cluzona te winnen zijn de meiden niet meer in te halen. Ook de voorgaande vijf wedstrijden werden in winst omgezet. Van Vogelwaarde werd zowel uit als thuis met liefst 10-0 gewonnen. Een terecht kampioenschap dus!

Groei

In een pittige competitie met teams uit Zeeland en Noord-Brabant hebben de meiden zich goed staande weten te houden en konden zij de buit nog voor het einde van het najaarsseizoen veilig stellen. Marcel Havermans en Arnold Boom, sinds begin dit seizoen de nieuwe leiders van het team, zijn enorm trots op de groei qua voetbaltechniek en -inzicht die de meiden de afgelopen periode hebben doorgemaakt. “Je kan echt zien dat ze het spel meer en meer gaan snappen en beter en meer overspelen”, aldus Marcel. “Ook de bereidheid om er als team voor te willen gaan en elkaar te steunen is enorm gegroeid”, vult Arnold hem aan. Naast de dank voor de meiden van het team zijn ze ook erg blij met de ondersteuning en inzet van de trainster, Naomi van Mierlo

Vooruitkijken

Naast het genieten van het succes nu kijken beide heren ook vooruit naar de komende seizoenen. Om met dit team klaar te zijn voor het grotere veld zijn ze nog hard op zoek naar meiden die het team komen versterken.

Het bestuur van VV Vosmeer feliciteert de meisjes en de begeleiding met dit behaalde kampioenschap. Girrrlpower! 

MO13

Achterste rij van links naar rechts: Wendy Bergers, Kristy Boom, Esra van ’t Hof, Vera Havermans, Zeruja van der Mheen, Diede Wentink, Iris van Raaij, Mirthe Visser

Voorste rij van links naar rechts: Yvonne Baselier, Brechje van Geel