Uitslagen 11 november 2017

Afgelopen weekend is er weer gevoetbald.

Vorige week wist Vosmeer 1 van die akelige laatste plaats af te komen door het gelijkspel tegen Waarde. Deze week waren het de Veteranen die hun eerste punten pakten van dit seizoen. De openingstreffer was een prachtige kopbal van Leon van ‘t Hof. Dat gaf vertrouwen en de 0-2 viel al snel na dit doelpunt. Wemeldinge wist niet meer gelijk te komen of te winnen. Het werd 4-6 voor Vosmeer VE1.

Vosmeer 2 wist bij Smerdiek met maar liefst 2-8 te winnen en stijgen in de ranglijst naar een prima 5e plek.

JO16 had de nodige moeite met VVC’68. Het werd 2-4. JO13 wist wel 3 punten te pakken uit bij Bruse boys. Het werd 2-3.

 

Om 10.00 mocht JO11 aantreden tegen WHS. De punten gingen mee naar Sint Annaland helaas, 2-4. Ook MO15 wist niet te winnen. Achtmaal scoorde 13 maal. Wij niet. 0-13

 

Succes de volgende wedstijden!