Uitslagen afgelopen weekend (04/11/17)

Over afgelopen weekend is weinig positiefs te melden. Zowel op De Vossenberg als elders wist geen enkele ploeg dit weekend te winnen.

JO13 verloor met 1-5 van Yerseke JO13 en JO11 wist de punten niet mee te nemen naar Vosmeer. Het werd 1-6 voor FC Bergen JO11. Hoeven JO16 wist ons te verslaan met 7-2 en Beek Vooruit won van MO15 met 4-1.

Halsteren 4 versloeg het 2e met 5-1 en de Veteranen werden met 0-9 verslagen.

Enige lichtpuntje van de dag was het eerste punt van Vosmeer 1 tegen het veel hoger geklasseerde Waarde1. Het werd na een 0-2 achterstand in de slotminuten alsnog 2-2! Het 1e is hiermee van die akelige laatste plek af en heeft de rode lantaarn aan SC Stavenisse 1 overgedragen. Goed gedaan mannen!

Voor volgende week geldt voor alle teams van V.V. Vosmeer…Succes!